image
 

Jaunumi

JAUNUMS! IPRF (autologās trombocītiem bagātinātas asins plazmas) ievade ādas atjaunošanas stimulēšanai

11.04.2018

 JAUNUMS!

IPRF (autologās  trombocītiem bagātinātas asins plazmas) ievade ādas atjaunošanas stimulēšanai.

Estētiskās medicīnas tehnoloģija ādas šūnu atjaunošanai un revitalizācijai izmantojot paša cilvēka asins šūnu ārstniecisko potenciālu. Autologā šūnu atjaunināšanas metode/Autologous Cellular Rejuvenation (ARC) jeb IPRP – inovatīva sejas un ķermeņa ādas liftinga un atjaunināšanas tehnoloģija ar dzīvotspējīgiem trombocītiem bagātinātas autoplazmas palīdzību. Procedūrai izmanto paša pacienta attīrītu un bagātinātu autoplazmu, ko iegūst pēc asins filtrācijas un tās centrifugēšanas. Tiek iegūts injekciju biopreparāts ar lieliskām īpašībām, kur ne tikai visas šūnas paliek dzīvas, bet kurš bagātīgi satur augšanas faktorus, perifērās cilmes šūnas un augšanas faktori ir ~150 dažādi, aminoskābes, olbaltumus un citas bioloģiski aktīvas vielas to dabīgās kombinācijās un proporcijās, kas sekmē ādas reģenerāciju un aizkavē novecošanas procesus.

Visas autoplazmas sastāvdaļas ir iegūtas no paša pacienta asinīm, līdz ar to nepastāv nekādas iespējas iegūt alerģiskas vai imunoloģiskas reakcijas.

Pateicoties šīm injekcijām, tiek stimulēta jaunu dermālo kapilāru veidošanās. āda saņem jaudīgu impulsu aktivizēt dabisko atjaunināšanās procesu, uzlabojas asinsrite, vielmaiņa pāriet jaunības režīmā, aktīvi sintezējas hialuronskābes jaunās molekulas, tiek iedarbināts straujš ādas 3D karkasa veidošanas process no kolagēna un elastīna. Turklāt notiek nobriedušas un bojātas ādas un hipodermālo audu reģenerācijas stimulēšana, kā arī veidojas jaunie dermas slāņi.

Ārstē ādas hroniskus izsitumus, acne, apdegumus, svaigas un vecas rētas, mazina pigmentāciju.

IPRP terapija ir mazinvazīva un nav traumatiska, tā tiek veikta ambulatoros apstākļos. Uzreiz pēc procedūras jūs varēsiet atgriezties mājās un nodarboties ar ierastajām lietām.

Procedūras iedarbības laiks ir 28 dienas no injekciju izdarīšanas dienas

Jāatceras, ka procedūru drīkst veikt 1 mēnesi pirms paredzamās sauļošanās;

Ir ieteikts 2 nedēļu sagatavošanās periods:

1)      Jālieto pastiprināti ūdens: līdz 2 l dienā;

2)      Jālieto D3 dabīgais vitamīns (Nateo Forte 7 pil/d vai izsmidzināmais LYL Sun spray 3 pūtieni dienā) ;

3)      Nedrīkst lietot dekoratīvo kosmētiku procedūras dienā un apmēram nedēļu pēc procedūras.

Procedūru veic traumatologs Kaspars Vīksna, kas sertificēts IPRP (autologās  trombocītiem bagātinātas asins plazmas) metodē.

Izmantojiet mūsdienu tehnoloģiju jaunākos sasniegumus - šobrīd visefektīvāko neķirurģisko ādas atjaunojošo procedūru!

Pieraksta tālrunis: 63084004 vai ONLINE mājas lapā

IPRF (autologās  trombocītiem bagātinātas asins plazmas) ievade