image
 

Jaunumi

Gluda āda-to vari iegūt arī tu

29.10.2010

Tagad arī tu vari iegūt skaistu un gludu ādu! Visu novembri Zemgales veselības centrā iespējams veikt botulīna toksīna injekcijas ar 20% atlaidi. Paskaties, kādas cenas!!!


 

  Cena novembrī
Botulīna toksīna injekcijas vertikālo pieres krunciņu likvidācijai Ls 64,00
Botulīna toksīna injekcijas horizontālo pieres krunciņu likvidācijai Ls 80,00
Botulīna toksīna injekcijas acu krunciņu likvidācijai (vārnu kājiņas, smieklu krunciņas) Ls 48,00
Botulīna toksīna injekcijas hiperhidrozes likvidācijai (pārmērīga svīšana) Ls 128,00

Dzīves laikā mūsu sejas āda ir pakļauta daudziem kairinājumiem – saules ietekme, mīmika, kosmētika - kas laika gaitā veicina grumbiņu veidošanos. Ar laiku šīs grumbiņas piešķir sejai negatīvu izteiksmi, piemēram, dusmas, skumjas vai nogurumu, kaut gan cilvēks patiesībā tā nemaz nejūtas. Efektīvākais risinājums, kā izlīdzināt krunciņas un iegūt gludu, starojošu ādu, ir botulīna toksīna injekcijas.

Procedūras laikā mīmikas muskuļos tiek ievadīts botulīna toksīns, kas uz laiku “paralizē” šos muskuļus, kā rezultātā izlīdzinās krunciņas un tiek panākts spēcīgs liftinga efekts. Vidēji preparāta darbības laiks ir 6 mēneši, taču, atkarībā no pacienta ādas individuālajām īpatnībām, tas var variēt no 4 mēnešiem līdz 1 gadam.
Botulīna toksīna priekšrocība ir tāda, ka ilgstoša mīmisko muskuļu spriedzes mazināšana noved pie ādas krunciņu izlīdzināšanās un vienlaicīgi ļauj cilvēkam pierast kontrolēt savus mīmikas paradumus.

Botulīna toksīna labās īpašības tiek izmantotas arī terapijā. Ar botulīna injekcijas palīdzību iespējams samazināt muskuļu spazmas, savilktus un sāpošus kakla muskuļus. Tāpat, ar botulīna toksīnu iespējams ārstēt hiperhidrozi jeb pārmērīgu svīšanu. Mitras paduses, rokas un kājas tagad var aizmirst, jo šāda injekcija apstādina sviedru izdalīšanos uz vairākiem mēnešiem.

Pierakstīties procedūrai varat pa tālruni 630 84004.