image
 

Jaunumi

Biežāk uzdotie jautājumi - pacientu ceļvedis

01.07.2017

  Kur saņemt medicīnisko palīdzību? Lasīt šeit

Nelielu traumu, pēkšņu saslimšanu gadījumos un hronisku slimību saasinājuma gadījumos, iedzīvotāji var vērsties ģimenes ārstu praksēs.

Ārpus ģimenes ārsta darba laika iespējams:

·                        zvanīt uz Ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66016001

·                        vērsties pie dežūrārstiem

 

Zemgale

 

 

 

Jelgavas poliklīnika

Sudrabu Edžus iela 10, Jelgava, LV-3001

63022100, 63022101

Pieaugušajiem, bērniem

Darbdienās 15.00-19.00

 

Jelgavas pilsētas slimnīca

 

Brīvības bulvāris 6, Jelgava, LV-3002

 

63021802

 

Pieaugušajiem, bērniem

 

Otrdienās, piektdienās 15.00-20.00

Sestdienās, svētdienās 9.00-19.00

·         doties uz steidzamās medicīniskās palīdzības punktiem

·         vērsties  slimnīcu uzņemšanas nodaļās:

Zemāk esošajā tabulā ir apkopota informācija par slimnīcu uzņemšanas nodaļām, kurās tiek sniegti valsts apmaksāti veselības aprūpes pakalpojumi, kā arī informācija par to palīdzības sniegšanas profiliem.

Kas jāņem vērā?

·                        Pirms došanās uz uzņemšanas nodaļu ieteicams ar to sazināties, lai precizētu palīdzības saņemšanas iespējas.

·                        Slimnīcu uzņemšanas nodaļās netiek sniegta valsts apmaksāta medicīniskā palīdzība gadījumos, kas nav neatliekami un kuros nepieciešama plānveida pakalpojuma saņemšana!

Darba laiks - katru dienu 00:00-24:00

Jelgava

Jelgavas pilsētas slimnīca

Brīvības bulvāris 6, tālr.63021802

Neatliekamo palīdzību sniedz internists*, ķirurgs, pediatrs-neonatologs, ginekologs, dzemdību speciālists, traumatologs, ortopēds, anesteziologs, reanimatologs, neirologs.

* Internista kompetencē ir infekciozas un neinfekciozas, toksiskas, neoplastiskas, alerģiskas, imunoloģiskas, metaboliskas un deģeneratīvas ģenēzes sirds un asinsvadu, elpošanas, gremošanas orgānu, nieru un urīnceļu, locītavu un balsta aparāta, iekšējās sekrēcijas orgānu, limfas un asinsrades orgānu slimību diagnostika, profilakse un terapija.
Dzīvībai kritiskos gadījumos jāzvana Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam - 
113!


Lai ambulatori saņemtu konsultācijas pie speciālistiem, veiktu diagnostiskos izmeklējumus vai saņemtu citus ambulatorus veselības aprūpes pakalpojumus, iedzīvotāji var vērsties ambulatorajās ārstniecības iestādēs.

Lai saņemtu veselības aprūpes pakalpojumus slimnīcā, iedzīvotāji var vērsties ārstniecības iestādes, kurās tiek nodrošināta valsts apmaksātu veselības aprūpes pakalpojumu sniegšana ārstniecības iestādes stacionārā.

 NACIONĀLĀ VESELĪBAS DIENESTA informatīvais bezmaksas tālrunis 80001234

  • Kad un kā saukt neatliekamo palīdzību?

    Dzīvībai kritiskos gadījumos jāzvana Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) dienestam - 113!   Izmantojot mobilo lietotni eVeselībasPunkts (eHealthPoint) līdz ar zvanu uz ārkārtas tālruni 113 NMP dienestam var nodot arī zvanītāja atrašanās vietas datus (GPS koordinātes) un izsaucēja informāciju (vārds, uzvārds, personas kods), ja tāda ir ievadīta. Daudzos gadījumos šī informācija var būtiski paātrināt mediķu brigādes izsūtīšanu un palīdzības saņemšanu. Tāpat lietotne parādīs tuvāko ārstniecības iestādi, kontaktinformāciju un pakalpojumus, ko tā sniedz, kā arī navigācijas karti ar maršrutu uz tuvāko ārstniecības iestādi. Mobilo lietoti bez maksas var lejupielādēt Google Play un Apple Appstore.