image
 

Jaunumi

Pakalpojumu programma topošajiem un jaunajiem vecākiem

26.04.2010

Maijā īpašas atlaides:
Vingrošana grūtniecēm Ls 3
Vingrošana māmiņām ar mazuļiem
Ls 3


Kas gan var būt skaistāks par brīdi, kad ģimenē ir pieteicies mazulis. Bērniņa gaidīšanas laiks ir piesātināts ar emocijām, pilns pārsteigumu un jautājumu. Šajā laikā nav vēlams stress un lieki uztraukumi, tāpēc ir ļoti svarīgi, lai topošajiem vecākiem būtu pieejami uzticami un kompetenti ārsti un speciālisti.
Zemgales veselības centrs ir izveidojis īpašu pakalpojumu programmu topošajiem un jaunajiem vecākiem. Veidojot šo programmu, mūsu mērķis bija piedāvāt tādus pakalpojumus, kas atvieglotu un ļautu izbaudīt skaisto bērniņa gaidīšanas laiku topošajiem vecākiem un palīdzētu atgūties pēc dzemdībām jaunajām māmiņām.

Grūtniecības laikā:
Ginekologs. Ginekologs sniegs konsultācijas ģimenes plānošanas jautājumos, konsultēs un atbildēs uz jautājumiem par gaidāmajām dzemdībām, novēros māmiņas veselību gan grūtniecības, gan pēcdzemdību periodā.
Vecmāte. Аpmāca un sagatavo sievieti un viņas ģimeni dzemdībām, novēro bērna kustības un sirdspukstus, seko dzemdību norisei un nodrošina to labvēlīgu gaitu. Vecmātes rūpējas par topošo māmiņu, novēro viņas veselības stāvokli utt.
Ultrasonogrāfija. Veicot ultrasonogrāfiju grūtniecības laikā, var redzēt augļa kustības un sirds saraušanos. Dzemdē esošā augļa precīzu attēlu var izdrukāt uz papīra un izmantot augļa izmeklēšanai pēc operatīvas iejaukšanās.
Vingrošana grūtniecēm. Tas ir lielisks veids kā jaunā māmiņa var izjust savu ķermeni, emocionāli un fiziski sagatavoties dzemdībām, nodrošināt mazulim pietiekamu apgādi ar skābekli, saglabāt mugurkaula stabilitāti un kopā ar mazuli sagatavoties lielajam pasaulē nākšanas notikumam.
Topošo vecāku skola. Nodarbībās topošajiem vecākiem tiek sniegti padomi par būtiskāko grūtniecības laikā- savstarpējās sapratnes veidošanā, dzemdību norisē, mazuļa un sievietes fiziskās veselības kopšanā.

Pēcdzemdību periodā:
Zemūdens masāžas. Īpaši ieteicamas sievietēm pēc dzemdībām, jo zemūdens masāžas palīdz relaksēties un uzlabot vielmaiņu un ādas elastību (1-1,5 mēn. pēc dzemdībām).
Pērļu vannas bērniem. Procedūra uzlabo asins cirkulāciju, pozitīvi uzlādē izjūtu emocijas, mazina nogurumu un uzbudinātību. Procedūrai piemīt nomierinošs efekts.
Māmiņu vingrošana kopā ar mazuli. Vingrošana kopā ar bērniem sniedz iespēju apvienot patīkamo ar lietderīgo – atgūt formu pēc dzemdībām, atjaunot un nostiprināt dziļo muskulatūru, kā arī pavadīt laiku kopā ar savu mazuli un uzzināt, kā viņu pareizi turēt, auklēt un vingrināt.
Bobata terapija. Zīdainim nepieciešama vingrošana, lai viņš mācītos just savu ķermeni, līdzsvarotu muskuļu tonusu, novērstu ķermeņa asimetriju un apgūtu daudzveidīgas kustības.

Pierakstīties pakalpojumam varat pa tālruni 630 84004 vai on-line.