image
 

Jaunumi

BEZMAKSAS FIZIOTERAPEITA KONSULTĀCIJA

01.09.2010

Šā gada 8.septembrī tiek atzīmēta Vispasaules Fizioterapijas diena. Jau otro gadu Vispasaules fizioterapijas dienas aktivitātēs iesaistās arī Latvijas Fizioterapeitu asociācija. Par godu šai dienai, visā Latvijā tiek aktualizēta fizioterapijas būtiskā nozīme cilvēka veselības, kustīguma un neatkarības uzlabošanā un saglabāšanā.

Fizioterapija ir kustību terapijas metode, kas ietver sevī ārstniecisko vingrošanu, masāžu, manuālo terapiju un fizikālo terapiju. Fizioterapiju pielieto gan saslimšanu, gan traumu ārstēšanā, kā patstāvīgu metodi cilvēka vispārējās fiziskās sagatavotības nodrošināšanai. Fizioterapijai ir liela nozīme pie to slimību ārstēšanas, kas ir saistītas ar kustību traucējumiem, kaulu, muskuļu, locītavu un saišu pataloģijām, to izmanto ortopēdisko problēmu risināšanai un, kā svarīgu ārstniecības metodi, mugurkaula saslimšanu profilaksē. Tāpat, fizioterapija palīdz ātrāk atgūties pēc sirds-asinsvadu slimībām un plaušu saslimšanām.

Fiziskās aktivitātes un aktīvs dzīvesveids ir viens no pamata elementiem visu iepriekšminēto saslimšanu profilaksē. Lai ārstēšanās būtu efektīva, svarīgi ir izvēlēties piemērotas aktivitātes un vingrojumus, kā arī tos veikt nepieciešamā apjomā un ilgumā – to paveikt var palīdzēt fizioterapeits. Fizioterapeits novērtē pacienta fizisko funkcionālo stāvokli un izstrādā drošu un efektīvu vingrojumu programmu.

8.septembrī, Vispasaules Fizioterapijas dienas ietvaros, aicinām izmantot iespēju saņemt BEZMAKSAS FIZIOTERAPEITU KONSULTĀCIJAS arī Zemgales veselības centrā. Konsultācija ilgs 20 minūtes un tās laikā tiks izvērtēts pacienta vispārējais fiziskais stāvoklis, ja pacientam ir pieejami dažādu izmeklējumu rezultāti, tad tiks izskaidrota to ietekme uz veselību, sniegta konsultācija par piemērotākajām fizioterapijas ārstniecības metodēm, kā arī sniegta vispārēja informācija par fizioterapiju un atbildēts uz pacientu interesējošiem jautājumiem.

Bezmaksas konsultācijām iespējams pieteikties pa tālruni 630 84627 (no 8:00 – 16:00).