image
 

Jaunumi

Pasaules kontracepcijas diena

24.09.2009

PASAULES KONTRACEPCIJAS DIENA

Pasaules kontracepcijas diena ir vispasaules kampaņa, kas notiek septembrī katru gadu, un kuras galvenais mērķis ir - lai ikviena grūtniecība šai pasaulē būtu gribēta. Tās misija ir uzlabot cilvēku zināšanu līmeni par seksuālo un reproduktīvo veselību un paaugstināt kompetenci kontracepcijas jautājumos.

Šogad kampaņai ir jauna devīze: Tava dzīve, Tava saruna - Par kontracepciju ir jārunā! Kampaņas mērķis ir iedrošināt jauniešus runāt par seksu un kontracepciju, iegūt visu nepieciešamo informāciju, lai pieņemtu pareizo lēmumu un izvairītos no neplānotas grūtniecības vai seksuāli transmisīvajām slimībām(STS).

Ja tu domā par seksu, bet neesi īsti pārliecināts, kur un kā saņemt informāciju par kontracepcijas iespējām, 29.septembrī no plkst 14:00- 16:00 nāc uz Zemgales veselības centru, Zemgales prospektā 15. un par velti varēsi saņemt informāciju par dažādiem kontracepcijas veidiem, kā arī saņemt bezmaksas konsultāciju pie ginekologa.

Pasākuma norises vieta:

Zemgales veselības centrs
Zemgales prospekts 15, Jelgava, LV-3001
3.stāvā pie strūklakas un 313.kabinetā

Pasākuma norises datums un laiks:

29.09.2009. 14:00- 18:00

Kas notiks:

1. Bezmaksas konsultācijas par kontracepcijas jautājumiem pie ginekoloģes Dr.Jolantas Pujātes  no plkst.14:00-18:00.
2. Iespēja klātienē apskatīt, pataustīt dažādus kontracepcijas līdzekļus un uzzināt kompetentu informāciju par kontracepcijas līdzekļiem, kas šobrīd pieejami Latvijā. Pasākumā ar savu produkciju un informatīvajiem bukletiem piedalīsies arī vairākas kompānijas, kas nodarbojas ar šo līdzekļu pārdošanu.
3. Iespēja saņemt bukletus par dažādiem kontracepcijas veidiem.


Tālrunis uzziņām: 630 84004