image
 

Jaunumi

tavs ieguldījums veselām un skaistām kājām

02.06.2010

Katram no mums ir svarīgi izjust kustību brīvību - sajūtu, kuru dod spēja brīvi darboties, veikt ikdienas aktivitātes, atpūsties, sportot. Viena no galvenajām kustības brīvības sastāvdaļām ir Jūsu kāju veselība, kurā ietilpst gan pārvietošanās funkcija, gan estētiskais izskats. Izmantojiet Zemgales veselības centra īpašo piedāvājumu un parūpējieties par savu kāju veselību! Sīkāku informāciju  skatīt šeit.

» Lasīt tālāk

Informācija par 19.jūniju

27.05.2010


Informējam, ka sestdien, 2010.gada 19.jūnijā pieraksts pie Zemgales veselības centra ārstiem un speciālistiem netiek veikts un šajā dienā veselības centrs būs slēgts.

» Lasīt tālāk

EUROMELANOMA-BEZMAKSAS IESPĒJA PĀRBAUDĪT SAVAS DZIMUMZĪMES

28.04.2010

Jau trešo gadu pēc kārtas Latvijā norisināsies Euromelanomas diena! Šogad akcija norisināsies 10. maijā un tās ietvaros dermatologi veiks ādas jaunveidojumu diagnostiku un sniegs konsultācijas bez maksas. Šādas pārbaudes būs iespējams veikt arī pie Zemgales veselības centra dermatologiem.

» Lasīt tālāk

Pakalpojumu programma topošajiem un jaunajiem vecākiem

26.04.2010

Zemgales veselības centrs ir izveidojis īpašu pakalpojumu programmu topošajiem un jaunajiem vecākiem. Veidojot šo programmu, mūsu mērķis bija piedāvāt tādus pakalpojumus, kas atvieglotu un ļautu izbaudīt skaisto bērniņa gaidīšanas laiku topošajiem vecākiem un palīdzētu atgūties pēc dzemdībām jaunajām māmiņām.
Maijā piedāvājam īpašas atlaides māmiņām! Skatīt šeit.

» Lasīt tālāk

Vai tu zini visu par savu ādu?

30.03.2010

Līdz sauļošanās sezonai palicis pavisam nedaudz un šajā laikā īpaša uzmanība būtu jāpievērš ādai. Jau pavasarī ieteicams pārbaudīt savas ādas stāvokli un uzzināt, kā pareizi par to rūpēties. Tieši tāpēc Zemgales veselības centrs aprīlī piedāvā saviem klientiem īpašu pakalpojumu par īpašu cenu! IESKATIES!

» Lasīt tālāk

Estētiskā dermatoloģija

18.03.2010

Tuvojas vasara un lielākā daļa cilvēku sāk domāt, kā tai pienācīgi sagatavoties. Kāds atsācis sportot, kāds dodas iegūt vasarīgu iedegumu solārijā, savukārt Zemgales veselības centrs piedāvā iespēju parūpēties par savu ādu. Esam izveidojuši jaunu pakalpojumu grupu - ESTĒTISKĀ DERMATOLOĢIJA.

» Lasīt tālāk

Sagaidām pavasari ar zemākām cenām

08.03.2010

Zemgales veselības centrs ar prieku paziņo, ka cenu samazinājums aktuālākajiem centra pakalpojumiem turpinās.
Šajā pavasarī esam raduši iespēju samazināt cenas vairākiem rehabilitācijas nodaļas pakalpojumiem. Iepazīstieties ar jaunajām cenām šeit!

» Lasīt tālāk

Pakalpojumi bērniem

02.02.2010

Kas gan vecākiem var būt svarīgāks par savu bērnu veselību! Mēs vēlamies, lai mūsu bērni būtu veseli, augtu stipri, gudri un pilni enerģijas. Tāpēc brīžos, kad mūsu bērnus nomāc kāda slimība, mēs vēlamies saņemt vislabāko ārstēšanu.
Zemgales veselības centrā strādā zinoši un pieredzējuši bērnu ārsti dažādās medicīnas nozarēs. Skatīt šeit!

» Lasīt tālāk

Vingrošana jaunajām māmiņām kopā ar mazuļiem

29.01.2010


Jaunajām māmiņām parasti ir grūti izbrīvēt laiku vingrošanas nodarbībām, jo nav iespējas atstāt bērnu, jāsaplāno bērniņa barošanas režīms, kā arī jānolemj, kam bērniņu uzticēt. Tas viss rada papildus problēmas un ir apgrūtinoši. Lai risinātu šo situāciju, mēs Jums piedāvājam vingrot kopā ar savu bērniņu!

» Lasīt tālāk

BEZMAKSAS PACIENTU VESELĪBAS APRŪPE MĀJĀS

13.01.2010

Bezmaksas veselības aprūpes pakalpojums mājās tiek sniegts, ja pacients medicīnisku indikāciju dēļ nespēj ierasties ārstniecības iestādē. Šajā gadījumā Zemgales veselības centra medicīnas personāls apciemo pacientu mājās līdz pat divām reizēm dienā un veic nepieciešamās procedūras.

» Lasīt tālāk

Zemgales veselības centrā jauna automašīnu stāvvieta!

10.11.2009

Zemgales veselības centrs ir mūsdienīga ārstniecības iestāde un pacientu plūsmas ik dienu kļūst lielākas. Tāpēc, lai mūsu pacientiem vairs nebūtu jālauza galva par to ,kur novietot savu automašīnu, esam paplašinājuši Zemgales veselības centra autostāvvietas ietilpību un to atjaunojuši, ērtai lietošanai katram mūsu klientam. Pacients var novietot savu auto stāvlaukumā bez maksas līdz 2 stundām!

» Lasīt tālāk

Reklāmas baneris Zemgales veselības centra mājas lapā!

30.10.2009

Piedāvājam izvietot reklāmas banerus Zemgales veselības centra mājas lapā zvc.lv!

Lai aktīvi popularizētu savu mājas lapu vai kādu produktu, piedāvājam izveidot un izvietot reklāmas banerus Zemgales veselības centra mājas lapā
zvc.lv ! Pasūtot baneri - iegūsiet efektīvu reklāmas veidu, kas spēj piesaistīt uzmanību jūsu mājas lapai, uzņēmumam, piedāvātajam pakalpojumam jeb precei.

Sīkāka informācija pa tālruni: 2 6870287

» Lasīt tālāk

Galvassāpju speciālista konsultācija bez maksas!

21.10.2009

Vai Jums ir MIGRĒNA?
Jums ir iespēja saņemt galvassāpju speciālista Dainas Jēgeres konsultāciju bez maksas!
Dr. Daina Jēgere pacientus pieņems 4.novembrī no plkst.10:00 līdz 15:00
, 305. kabinetā.
Lūdzam pieteikties pa tālruni: 63084004

» Lasīt tālāk

Pie Acu ārsta bez ģimenes ārsta nosūtījuma

12.10.2009

No 01.10.2009. OFTALMOLOGS jeb acu ārsts ir tiešās pieejamības speciālists.
Tas nozīmē, ka ikviens pacients var apmeklēt acu ārstu bez ģimenes ārta nosūtījuma un maksājot tikai pacienta iemaksu.
Zemgales veselības centra ārsti veic vispusīgu, mūsdienīgu redzes pārbaudi un acu slimību diagnostiku, sniedz konsultācijas par ārstēšanu un profilaksi pieaugušajiem un bērniem, kā arī veic oftalmoloģiskās operācijas.
Pieraksts pa tālruni: 630 84004.

» Lasīt tālāk

Kaulu masas blīvuma diagnostika

08.10.2009

Zemgales veselības centrā ikvienam pacientam ir iespēja veikt kaulu masas blīvuma mērījumus jeb OSTEODENSITOMETRIJU, maksājot tikai pacienta iemaksu Ls 2,-. Lai to veiktu, Jums ir nepieciešams tikai ārsta nosūtījums!
Ar Osteodensitometrijas palīdzību veic osteoporozes diagnosticēšanu.
Vienā osteodensitometrijas izmeklējumu reizē var veikt mugurkaula un abu gūžu izmeklējumus vienlaicīgi un par vienu cenu!

» Lasīt tālāk