image

 VAKANCES:

  • Zemgales veselības centra Zobārstniecības klīnika aicina darbāsirsnīgu un draudzīgu kolēģi –  zobārstu darbam moderni aprīkotā klīnikā Jelgavā. Nodrošinām: pacientu plūsmu; visu darbam nepieciešamo; jaunākās paaudzes zobārstniecības iekārtas, tehnoloģijas un materiālus;

Piedāvājam: visas sociālās garantijas un konkurētspējīgu atalgojumu

Darba laiks: pēc vienošanās

Darba vieta: Zemgales prospekts 15, Jelgava

CV sūtīt uz : zvcentrs@ zvcentrs.lv, tālrunis uzziņām: 630 84011

Zemgales veselības centra Zobārstniecības klīnika aicina darbā zobārsta māsu vai zobārsta asistentu uz pilnu darba slodzi.

CV sūtīt uz e-pastu: zvcentrs@zvcentrs.lv
Sīkaka informācija pa tālruni: 630 84011

  • fizikālās un rehabilitācijas medicīnas māsu  uz nepilnu darba slodzi.

 

Dokumentus (CV un Motivācijas vētsuli) sūtīt Zemgales veselības centra Personāla vadības nodaļai:
- elektroniski uz e-pastu:

zvcentrs@zvcentrs.lv

- pa pastu: Zemgales prospekts 15, Jelgava, LV- 3001
- sīkaka informācija pa tālruni: 630 84011

Zemgales veselības centrs darbojas stabilā nozarē un ir orientēts uz attīstību ilgtermiņa perspektīvā, tādējādi nodrošinot darbiniekiem stabilu darba vidi. Mēs lepojamies ar savu ilggadīgo vēsturi un tradīcijām. Apgūstot modernākās tehnoloģijas, sekojot jaunākajām tendencēm un pakalpojuma kvalitātes prasībām, veselības centrs ir kļuvis par modernāko ārstniecības iestādi Zemgalē, kur šobrīd tiek nodarbināti ap 100 darbinieku. Mūsu panākumu līmenis ir atkarīgs no uzticama, prasmīga un motivēta personāla. Darbinieki ir mūsu vērtība!

Zemgales veselības centrā strādā zinoši un pieredzējuši ārsti. Pateicoties viņu zināšanām un pūlēm ir iespējams īstenot augsto medicīniskās aprūpes kvalitāti Zemgales veselības centrā. Straujā zinātnes un tehnoloģiju attīstība veicina ārstu mūžizglītību, piedāvājot aizvien jaunus izaicinājumus. Zemgales veselības centra ārsti iet soli solī ar laiku un vieņiem tiek sniegtas visplašākās iespējas realizēt savu profesionālo potenciālu un darīt pacientu labā visu iespējamo.