image
 

Zobu ekstrakcijas

Cienījamie pacienti:

Turpmāk, līdz ārkārtējās situācijas beigām, veselības aprūpes pakalpojumi Zemgales veselības centrā un zobārstniecības klīnikā tiek daļēji ierobežoti.

Ja pacientam nav akūtu elpošanas ceļu saslimšanu un nav bijis kontaktā ar COVID-19 pacientu vai kādu, kurš ir pašizolācijā - bet ir akūts gadījums, lūdzam zvanīt zobārstniecības klīnikas reģistratūrai  reģistratūrai 63024731.

Zobārstniecības pakalpojumi tiek sniegti tikai akūtos un neatliekamos gadījumos noteiktās ārstu pieņemšanas stundās.

Informējam, ka netiek veikti pacientu pieraksti plānveida zobārstniecības pakalpojumu saņemšanai.
! Atgādinām, ka pacientiem ar paaugstinātu ķermeņa temperatūru vai augšējo elpceļu slimību simptomiem iestādē ienākt AIZLIEGTS!

! Ja ir nozīmēta  vizīte , bet tajā dienā  pacients nejūtas labi un parādās jebkādi augšējo elpceļu saslimšanas simptomi, lūdzam vizīti atcelt!

Svarīgi! Lai mazinātu pacientu savstarpējo kontaktu iespējas, ierašanās centrā notiek tikai norādītājā pieraksta laikā un pacientiem jāievēro centrā noteiktie epidemioloģiskās drošības aizsardzības noteikumi.

Lūdzam pacientus būt saprotošus un būt atbildīgiem par savu un līdzcilvēku veselību!

Zobu ekstrakcija jeb raušana ir zobu izņemšanas procedūra. Ja pacienta zobs ir ļoti stipri bojāts dažādu zobu patoloģiju vai zobu defektu dēļ un nav iespējams atjaunot zobu ar zoba plombu vai zoba kroni, veic zobu ekstrakciju. Atsevišķos gadījumos, zoba ekstrakcija nepieciešama, veicot ortodontisko ārstēšanu vai zobu protezēšanu.

 


  Pakalpojumu cenrādis

Šo pakalpojumu piedāvā:

Olga Depere

Olga Depere