image
 

Zobu ārstēšana, terapija

Zobu ārstēšana

  ZVC ( ārstniecības reģistra kods 0900-00026) Zobārstniecības klīnikas darba laiks un kontakti:  darba dienās 8:00 - 18:00      (ar iepriekšēju pierakstu)

Tālrunis: +371 63024731 vai pieteikties mājas lapā   ONLINE , e pasts: zobarstnieciba@zvcentrs.lv 

Zobārstniecības pacientu ievērībai

  Visplašākais pakalpojumu klāsts mutes dobuma veselības nodrošināšanai un ārstēšanai. Klīnikas speciālisti izmanto pasaules vadošo ražotāju zobārstniecības materiālus un mūsdienīgākās ārstēšanas metodes, kas garantē izcilu ārstēšanas rezultātu, estētiku un kvalitāti.

Piedāvātie pakalpojumi:

 Profilakses nolūkos zobārstu iesakam apmeklēt reizi pusgadā, lai pārliecinātos par zobu un mutes veselību un savlaicīgi novērstu iespējamos zobu bojājumus un defektus.

 Nepieciešamības gadījumā, uzsākot ārstēšanu zobārsts izveidos Jūsu mutes dobuma ārstēšanas plānu un konsultēs par zobu un mutes veselības stāvokli. Precīzas diagnozes noteikšanai un ārstēšanas kvalitātes kontrolei tiek veikta digitāla diagnostika.

! Informācija par zobu kanālu ārstēšanu ar mikroskopu!

Informējam pacientus un kolēģus no citām klīnikām, ka no š.g. 1.augusta līdz 31.decembrim Dr.Feoktistova uz laiku nepieņems un tāpēc Zobārstniecības klīnika nesniegs pakalpojumu: zobu kanālu ārstēšana ar mikriskopu. Laipni gaidīsim Jūs 2020.gada janvārī!

 


  Pakalpojumu cenrādis

Šo pakalpojumu piedāvā:

Evija Vitkovska

Evija Vitkovska

Aleksandra Feoktistova

Aleksandra Feoktistova

Sintija Cibule

Sintija Cibule

Laima Putniņa

Laima Putniņa

Aleksandra Maiska

Aleksandra  Maiska

Dace Krasko

Dace Krasko