image
 

Cistoskopija (uroendoskopija)

     Fleksiblā cistoskopija ( apakšējo urīceļu uroendoskopija)-izmeklējums, kurā ar fleksiblu, optisku instrumentu ar gaismas avotu vizuāli tiek apskatīts urīnizvadkanāls un urīnpūslis.  Šis ir ļoti svarīgs izmeklējums, kurā nosaka arī urīnpūšļa gļotādas un muskuļu stāvokli un diagnosticē pat ļoti agrīnus urīnpūšļa audzējus, kā arī veic dažādas ārstnieciskas manipulācijas , veic ambulatori bez narkozes.

 Izmeklējumu veic ar jaunākās paaudzes iekārtu Olympus EVIS EXERA II, kas, pateicoties mūsdienīgākajiem sasniegumiem un uzlabojumiem medicīnas tehnoloģijās, sniedz plašas izmeklējumu iespējas ārstam un ērtības pacientam :

-          attēla kvalitāti nodrošina HDTV - augsta pikseļu izšķirtspēja, kas nodrošina skaidru, līdz pat detaļām precīzu attēlu;

-          video cistoskopa optika dod spēcīgāku apgaismojumu, labāku saskatāmību;

-           samazināti instrumenta izmēri - izmeklējamās kameras galva ir maza izmēra, plāna, ļoti viegla un ērtas formas, kas būtiski uzlabo cistoskopa ievadīšanu, tādējādi pat garākos izmeklējumos, procedūra ir ērta un maksimāli nesāpīga.

Pacienta ieguvumi:

-          procedūra ir pacientam saudzīga;

-          bez griezumiem;

-          izmanto lokālo anestēziju;

-          bez asiņošanas;

-          ātrs rehabilitācijas periods;

-          iespēja savlaicīgi diagnosticēt audzējus.

Nepieciešamības gadījumā urologs nozīmē tālāku ārstēšanu.  

Zemgales veselības centra dienas stacionārā tiek piedāvāta:

- Ureterorenoskopija -  iespēja izmeklēt urīnizvadkanālu visā tā garumā: diagnosticēt audzējus un ārstēt nierakmeņu slimības.  Manipulāciju veic izmantojot narkozi.

- Fleksiblā ureterorenoskopija -  ar lāzera palīdzību veic nierakmeņu skaldīšanu un evakuāciju. Manipulāciju veic izmantojot narkozi.  

Savlaicīga diagnostika un ārstēšana ir ļoti būtiska veselības uzturēšanā. 

Pieteikties pa tālruni 63084004 vai online mājas lapā www.zvc.lv


  Pakalpojumu cenrādis

Šo pakalpojumu piedāvā:

Jurijs Tomaševičs

Jurijs Tomaševičs