image
 

Infektologs

   Arvien biežāk Latvijas iedzīvotājus sāk skart dažādas jaunas infekcijas slimības un vīrusi, tāpēc pacientiem nepieciešama kvalificēta šo saslimšanu diagnostika un ārstēšana!

   Kurš gan nav dzirdējis par infekcijas slimību, to bīstamību, sekām un izplatību? Tikko izsludinātas gripas epidēmijas beigas, jau pienācis pavasaris ar sezonālajiem vīrusiem. Arī pasaule kļuvusi tuvāka, daudzi aktīvi ceļo uz tālām un eksotiskām zemēm. Pēdējos gados Latvijā pieaudzis infekcijas slimību skaits, ko Latvijas iedzīvotāji ir ieguvuši tieši atrodoties ārzemēs;  samilzušas diskusijas par iespējamiem infekciju riskiem un daudzos radījušas pārdomas vai labāk neatlikt braucienu.

   Lai maksimāli nodrošinātu iespēju izdarīt visas nepieciešamās vakcīnas vai uzsāktu lietot medikamentus un droši dotos pasaulē un baudītu savu ceļojumu,  iesakām vismaz 8 nedēļas pirms brauciena doties uz konsultāciju pie infektologa. Ārsts izstāstīs visu par infekciju risku konkrētajā valstī un ieteiks, pret kurām slimībām un kā izvairīties, kādus drošības pasākumus veikt un ieteiks  vakcinēties. Nevajag atlikt vizīti arī tad, ja līdz ceļojumam atlikušas vien dažas dienas – ārsts dos padomu kā sevi labāk pasargāt ceļojuma laikā un kādus medikamentus ņemt līdzi.

            Konsultācija var būt nepieciešama arī  jebkura vīrusu, bakteriāla vai parazitāra infekcijas (kuņģa-zarnu trakta, vīrusu hepatīta u.c.) gadījumos.

Ārsts- infektologs Dr.Guna Legzdiņa piedāvā augsti kvalificētu palīdzību:
- akūtu un hronisku infekcijas slimību diagnostikā, ārstēšanā un profilaksē;
- konsultācijas neskaidru saslimšanu gadījumos: drudzis, temperatūra, izsitumi, dzelte, kuņģa un zarnu trakta darbības traucējumi u.c.;
- konsultācijas antibakteriālās terapijas izvēlē ceļotāju infekciju profilaksē (t sk. nepieciešamās vakcinācijas);

- pēc ārsta-infektologa norādes iespējams saņemt medikamentozo terapiju  Zemgales veselības centra  Dienas stacionārā.

- pēc infektologa sastādītā vakcinācijas plāna un jebkura veida vakcinācijas  Zemgales veselības centra vakcinācijas kabinetā pēc pieraksta :


  Pakalpojumu cenrādis

Šo pakalpojumu piedāvā:

Guna Legzdiņa

Guna Legzdiņa