image
 

Estētiskā dermatoloģija


Zemgales veselības centrs piedāvā vairākus estētiskās dermatoloģijas pakalpojumus, kas palīdzēs atrisināt izplatītākās ādas problēmas:
- mīmikas grumbiņas;
- nelieli ādas defekti;
- ādas novecošana;
- pastiprināta svīšana;
- akne;
- rozācija;
- ādas pigmentācija
.


BOTULĪNTOKSĪNA (DYSPORT) INJEKCIJAS
Procedūras laikā mīmikas muskuļos tiek ievadīts botulīna toksīns, kas uz laiku “paralizē” šos muskuļus, kā rezultātā izlīdzinās krunciņas un tiek panākts spēcīgs liftinga efekts. Vidēji preparāta darbības laiks ir 6 mēneši, taču, atkarībā no pacienta ādas individuālajām īpatnībām, tas var variēt no 4 mēnešiem līdz 1 gadam.
Botulīna toksīna priekšrocība ir tāda, ka ilgstoša mīmisko muskuļu spriedzes mazināšana noved pie ādas krunciņu izlīdzināšanās un vienlaicīgi ļauj cilvēkam pierast kontrolēt savus mīmikas paradumus
Terapijā botulīnu pielieto tad, ja ir vajadzība samazināt muskuļu spazmas, pat savilktus un sāpošus kakla muskuļus var atbrīvot ar botulīna injekcijas palīdzību. Nesen ar botulīna palīdzību sākts ārstēt arī hiperhidrozi jeb pārlieku svīšanu. Mitras paduses, rokas un kājas tagad var aizmirst, jo šāda injekcija apstādina sviedru izdalīšanos uz vairākiem mēnešiem.

ĶĪMISKAIS PĪLINGS
Pīlings – tā ir īpaša ādas attīrīšanas procedūra, kā rezultātā tiek novērsti nelīdzenumi, pat sīkās grumbiņas, un seja burtiski atjaunojas. Veicot pīlingu, tiek noņemts ādas virsējais pārragojušais un novecojušo šūnu slānis, un tiek „ieslēgti” atjaunošanās procesi, ievērojami uzlabojot ādas elastīgumu.
Ķīmiskos pīlingus var veikt no pusaudžu vecuma līdz sirmam vecumam. Procedūras laikā notiek ādas atlobīšana, stimulācija, mitrināšana, pretiekaisuma un antioksidantu, kā arī regulējoša darbība un pigmentācijas normalizācija. Vienlaikus tiek veicināta dermas stimulācija, kā rezultātā notiek ādas izlīdzināšanās.
Dermatoloģijā pīlingus visplašāk lieto aknes un pēc aknes seku novēršanā, rozācijas, seborejas dermatīta gadījumā, pie ādas pigmentācijas traucējumiem un ādas novecošanās. Ir radīti pīlingi, kas palīdz efektīvi cīnīties ar pinnēm. Ķīmiskos pīlingus lieto arī atsevišķu ādas prekankrožu gadījumā.

BIOREVITALIZĀCIJA
Biorevitalizācija ir inovatīva metode, ar kuras palīdzību ādā tiek atjaunots hialuronskābes deficīts. Procedūra palīdz atjaunot ādas tonusu, elastīgumu un krāsu, kas piemīt jaunai un veselai ādai. Aizsargā ādu no brīvo radikāļu iedrabības, tādējadi reāli aizkavējot novecošanās procesus. Biorevitalizāciju ar hialuronskābes preparātiem izmanto smalku grumbiņu korekcijā, gravitācijas grumbu samazināšanā, sejas liftingam.

FILLERI
Estētiskās medicīnas klāstā ir ne mazums metožu, kas ļauj vizuāli novērst ādas vecumu. Viena no tām – kosmētisko filleru injekcijas.
Filleri ir pildvielas, kam pamatā ir hialuronskābe, kas ir pilnīgi dabīga mūsu ādas pamatsastāvdaļa. Filleri aizpilda radušos ādas defektus (iespējams izlīdzināt mutes – deguna rievu, koriģēt sejas ovālu, aizpildīt grumbas). Filleru tipa preparātus iespējams ievadīt lūpās, palielinot apjomu un koriģējot formu.

Dažādas ādas saslimšanas palīdzēs atrisināt ārsts -
dermatologs.

Pierakstīties pakalpojumam:
Laila Atslēdziņa    630 84004   vai   on-line
Selga Freiberga   zvanot personīgi 630 84630,  2 9580684


  Pakalpojumu cenrādis

Šo pakalpojumu piedāvā:

Laila Atslēdziņa

Laila Atslēdziņa

Selga Freiberga

Selga Freiberga