image
 

Estētiskā dermatoloģija


Zemgales veselības centrs piedāvā vairākus estētiskās dermatoloģijas pakalpojumus, kas palīdzēs atrisināt izplatītākās ādas problēmas:
- mīmikas grumbiņas;
- nelieli ādas defekti;
- ādas novecošana;
- pastiprināta svīšana;
- akne;
- rozācija;
- ādas pigmentācija
.


ĶĪMISKAIS PĪLINGS
Pīlings – tā ir īpaša ādas attīrīšanas procedūra, kā rezultātā tiek novērsti nelīdzenumi, pat sīkās grumbiņas, un seja burtiski atjaunojas. Veicot pīlingu, tiek noņemts ādas virsējais pārragojušais un novecojušo šūnu slānis, un tiek „ieslēgti” atjaunošanās procesi, ievērojami uzlabojot ādas elastīgumu.
Ķīmiskos pīlingus var veikt no pusaudžu vecuma līdz sirmam vecumam. Procedūras laikā notiek ādas atlobīšana, stimulācija, mitrināšana, pretiekaisuma un antioksidantu, kā arī regulējoša darbība un pigmentācijas normalizācija. Vienlaikus tiek veicināta dermas stimulācija, kā rezultātā notiek ādas izlīdzināšanās.
Dermatoloģijā pīlingus visplašāk lieto aknes un pēc aknes seku novēršanā, rozācijas, seborejas dermatīta gadījumā, pie ādas pigmentācijas traucējumiem un ādas novecošanās. Ir radīti pīlingi, kas palīdz efektīvi cīnīties ar pinnēm. Ķīmiskos pīlingus lieto arī atsevišķu ādas prekankrožu gadījumā.

BIOREVITALIZĀCIJA
Biorevitalizācija ir inovatīva metode, ar kuras palīdzību ādā tiek atjaunots hialuronskābes deficīts. Procedūra palīdz atjaunot ādas tonusu, elastīgumu un krāsu, kas piemīt jaunai un veselai ādai. Aizsargā ādu no brīvo radikāļu iedrabības, tādējadi reāli aizkavējot novecošanās procesus. Biorevitalizāciju ar hialuronskābes preparātiem izmanto smalku grumbiņu korekcijā, gravitācijas grumbu samazināšanā, sejas liftingam.

Dažādas ādas saslimšanas palīdzēs atrisināt ārsts -
dermatologs.

Pierakstīties pakalpojumam:
Laila Atslēdziņa    630 84004   vai   on-line
Selga Freiberga   zvanot personīgi 630 84630,  2 9580684


  Pakalpojumu cenrādis

Šo pakalpojumu piedāvā:

Laila Atslēdziņa

Laila Atslēdziņa

Selga Freiberga

Selga Freiberga