image
 

Jaunumi

JAUNUMS - sedatīvā zobārstniecība!

01.04.2015

    
     Piedāvājam jaunumu 
- sedatīvo zobārstniecību ar N2O vai anestēziju ar smieklu gāzi. Smieklu gāze ir uzticamākā nomierināšanas un atsāpināšanas palīgmetode zobārstniecībā gan bērniem, gan pieaugušajie, kuriem zobārsta apmeklējums saistās ar uztraukumu un stresu. Šī metode pasaulē pazīstama jau kopš 19. gadsimta un ilgu laiku tā bija vienīgā atsāpināšanas iespēja. Sedācija ar smieklu gāzi zobārstniecībā arī mūsdienās tiek plaši pielietota visā pasaulē.
Sedācija ar smieklu gāzi ir piemērota izvēle tieši uztrauktiem pacientiem. Pateicoties šī medikamenta īpašībām, pacients zobārsta krēslā jutīsies daudz mierīgāks. Sāpes remdinošās īpašības, kas piemīt smieklu gāzei, ļauj paaugstināt pacienta sāpju slieksni un toleranci pret sāpēm.

Sedatīvo zobārstniecību var izmantot dažādu zobārstniecības procedūru veikšanas laikā, ieskaitot kariesa ārstēšanu, zobu kanālu ārstēšanu, zobu raušanu un implantēšanas procedūras, ļaujot pacientiem ar dažādas pakāpes bailēm no zobārsta, atbrīvoties un nejust uztraukumu, kādu viņi parasti izjūt pirms vizītes pie zobārsta.

ZVC Zobārstniecības klīnikas kontakti: Tālrunis: +371 63024731 vai pieteikties vizītei mājas lapā ONLINE , e pasts: zobarstnieciba@zvcentrs.lv